Predaj > Matrace > Matrac antidekubitný kliník - Béžová

Matrac antidekubitný kliník - Béžová

Váš pohodlný spánok je pre nás dôležitý, preto sú všetky naše matrace klinicky testované, aby Vám spríjemnili dobu strávenú v posteli. Jadro matraca tvorí vrstva antialergické peny a tvarovaná vrstva Visco peny, ktorá predchádza vzniku dekubitov. Antidekubitné matrace vyniká svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami a špeciálnym paropriepustným poťahom. Poťah zaisťuje nepriepustnosť, ale zároveň aj mikrocirkuláciu vzduchu. Vďaka postrannému zipsu je manipulácia s ním veľmi jednoduchá. Samotný poťah môžete dezinfikovať aj prať až na 95 ° C. Je navrhnutá pre pacientov so stredným stupňom rizika vzniku dekubitov podľa Norton 23-19. Je vyrobené zo studenej HR peny, ktorá tvorí nosnú časť matraca a termoaktívne VISCO peny na ležanie ploche. Táto VISCO pena má výraznéantidekubitní vlastnosti. Ložná plocha je zónovanie nopkováním pre ešte lepšie prevzdušnenie matraca a ľahkú masáž tela.

Trieda rizika vzniku preležanín: Matrac navrhnutá pre stredný stupeň rizika vzniku dekubitov trieda (III. - IV.), Norton 23-19.

Zónovania a povrch: Matrac je zónovania do 7 anatomických zón. Povrch s nopkovou úpravou.

Trvalé zaťaženie do 160 kg / obal je umývateľný, snímateľný, dezinfikovateľný, prateľný (95 ° C) / rozmery 200 x 90 x 16 cm (dĺžka x šírka x výška) / hmotnosť 10 kg


(id:3201)
229,-
cena bez DPH 199,13
dostupnost: skladem